At Kestanesi

DOĞADAN GELEN FERAHLIK

AT KESTANESİ MASAJ JELİ

Vücutta hissedilen ve geçmek bilmeyen ağrılar artık sorun değil. Gönül rahatlığıyla kullanılabilecek Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli) sayesinde, eklem ağrıları, sırt ve boyun ağrıları, incinme ve burkulma sonrası yaşanan ağrı ve sızılar, bel fıtığı ve romatizma rahatsızlıklardan kaynaklı tüm ağrılar tedavi edilebiliyor. Ağrıların hafiflemesi ve iyileşmesinde etkili olan Aescin isimli bitkisel enzimi içeriğinde bulunduran ürün, kılcal damarlar üzerinde güçlendirme etkisini de sahip olması nedeniyle vücutta oluşan şişlik ve ödemin atılmasını sağlıyor. Ağrı kesici ve daha birçok önemli sorunun iyileşmesi aşamasında kullanılabilen Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli), Dr. Cevdet Tuna ürünleri içerisinde en çok bilinen ve sıklıkla kullanılan üründür diyebiliriz. Ürün içeriğinde bulunan etken maddeleri, sağladığı faydalar ve kullanım alanları hakkında daha kapsamlı bilgi edinerek kullanım sağlarsanız mucizevi etkisine şahitlik edebilirsiniz.

TRİKLOSAN, PARABEN, PARAFİN İÇERMEZ.

FARMASİ AT KESTANESİ BALSAMI ÜRÜN İÇERİĞİ

Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli)’nın en önemli etken maddesi adından da anlaşılabileceği gibi at kestanesi ekstrasıdır. Bunun yanında sarı kantaron, özel esansiyel yağlar, mentol ve nane içeren formülü sayesinde uygulama sırasında ciltte ferahlama hissi ile beraber rahatlama görülür. Cildin en önemli ihtiyacı nemdir ve Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli)’nın yapısında bulunan Biberiye yağı ile Arnika yağı istenen bu nemin alınabilmesini sağlar.

FARMASİ AT KESTANESİ BALSAMI KULLANIM ŞEKLİ

Kullanım şekline bakıldığında ağrı hissedilen bölgeye sürülen ürün masaj yapılarak cilde uygulanır. Ürünün cilde ilk temas ettiğinde bir soğukluk hissedilir ve ardından rahatlatıcı bir ferahlıkla ağrılarınızın hafiflediğini fark edebilirsiniz.

Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli) sadece ağrılar için kullanılmaz. Alın bölgesindeki ağrıların giderilmesinin yanında kılcal damar rahatsızlıklarının da (varislerde) kan dolaşımını düzenleyerek bacaklarda rahatsızlık hissi verir. Kadınların kullandıkları kırışıklık azaltıcı ve giderici kremlerin ana maddesi de at kestanesi ekstrasıdır. At kestanesi büzücü etkisiyle doğal bir gözenek sıkılaştırıcı dır. Açık olan yaralarda ve göz çevresinde kullanımı uygun değildir.

FARMASİ AT KESTANESİ BALSAMI FAYDALARI

  • Vücudun herhangi bir bölgesinde hissedilen ağrıların giderilmesi aşamasında etkilidir.
  • Romatizma kaynaklı şikayetlerin rahatlatılması için kullanılır.
  • Boyun bölgesindeki ağrıları giderirken aynı zamanda bu bölgenin derisinin de sıkılaşmasını sağlar.
  • Düzenli kullanım sonrasında ciltte oluşmuş çatlamaların ve varislerin kaybolmasını sağlayarak tüm şikayetleri ortadan kaldırır. Ürünün kullanılan varis çorapları kadar etkili olduğu söylenebilir.
  • Vücutta kılcal damarların olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak daha parlak daha sıkı ve genç bir görünün kazanılmasında etkilidir.
  • Cilt gözeneklerinin küçülmesini ve bu sayede cildin daha temiz kalmasında etkilidir. Ayrıca ciltte renk tonunun dengelenmesine de katkı sağlar.
  • Güneş kaynaklı oluşan cilt lekelerinin tedavisi aşamasında da etkilidir.


Dr. C. Tuna X2 iki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli 250 ml

Dr. C. Tuna X2 iki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli 250 ml

Yoğunlaştırılmış At Kestanesi Masaj Jeli ile daha etkili rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz..Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakin..

144,99TL

Dr. C. Tuna 2 Kat Ekili At Kestanesi Masaj Jeli Special Edition 500ml - 1000599

Dr. C. Tuna 2 Kat Ekili At Kestanesi Masaj Jeli Special Edition 500ml - 1000599

 Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki yorgun bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz... Düzenli masaj yaparak uygulandığında ..

0,00TL

Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 500ml - 1103011

Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 500ml - 1103011

 Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki yorgun bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz... Düzenli masaj yaparak uygulandığında ..

189,99TL

Bioten At Kestanesi Jel Krem - Güçlü 200 ml

Bioten At Kestanesi Jel Krem - Güçlü 200 ml

Gün Boyu Rahatlatacak etki!Mentolun serinletici ve ferah kokusu ile kendinizi daha iyi ve taze hissetmenize yardımcı olur. Cildin yumuşaması ve rahatlamasına yardımcı olur. Özel formülü ile cildinizin..

0,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)